Iepirkumu grozs 0 (items) Total 0,00 €
 x 

Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs

Uzdot jautājumu par preci

Recaro Young Sport Hero - Rubby

Pieejamība Ir mūsu noliktavā

239,00 €

Veiksmīgais RECARO Young Sport modelis bērniem vecuma grupā no 9 mēnešiem līdz 12 gadiem ir pilnveidojies un nodrošina vēl lielāku drošību braukšanas laikā. RECARO Young Sport bērnu sēdekļi tagad ir aprīkoti ar trīs jaunām funkcijām.

1. Sēdekļi ir polsterēti ar ergonomiskas formas putām, kuras tiek izmantotas automobiļu ražošanā, lai nodrošinātu komfortu bērnam un uzlabotu gaisa cirkulāciju. 2. Jaunā jostas sprādze atvieglo sēdekļa uzstādīšanu transporta līdzeklī. Bērni no 9 līdz 18 kilogramiem var būt droši RECARO Young Sport sēdeklī ar jaunajām 5 punktu drošības jostām.
3. Lai garantētu, ka sēdeklī mazulis ir drošībā, automašīnas jostai vienmēr ir jābūt cieši savilktai. Šeit jaunais RECARO Young Sport piedāvā vecākiem ērtu risinājumu: automašīnas josta var tikt savilkta, kad jostas sprādze ir slēgta.
4. Bērniem patīk izpētīt un atklāt pasauli, viņi ir interesēti savā apkārtnē. Tādēļ tas nav nekas neparasts, ka bērnam patīk izpētīt arī sava sēdekļa jostas sprādzi. Lai brīdinātu vecākus, ka viņu bērns cenšas attaisīt jostu, kamēr transportlīdzeklis ir kustībā, tagad RECARO Young Sport jostas sprādze ir aprīkota ar trauksmes signālu. Trauksmes signāls brīdina vecākus par jostas nepareizu piesprādzēšanu vai pat attaisītu vaļā, tā nodrošinot mazo pasažieri ar drošāku braucienu.

  • RECARO Young Sport piedāvā arī vecākiem ģimenē drošību braukšanas laikā.
  • Augsti izvietotā plecu josta ar enerģijas absorbējošo materiālu garantē bērnam lielāku drošību nelaimes gadījumā.
  • Kompleksā 5 punktu drošības josta tiek automātiski noregulēta kopā ar sēdekļa atzveltni (ja atzveltni regulē bērna augumam piemērotā pozīcijā, arī drošības jostas automātiski piemērojas bērnam un sēdeklim).
  • Jostu sistēmai ir gandrīz neiespējami darboties nepareizi.
  • Advanced Side Protection - sānu trieciena absorbētāji.
  • Augstās kvalitātes mikrošķiedras pārvalks ir elpojošs, mīksts un viegli kopjams un ar komfortablām īpašībām.
  • Jaunais RECARO Young Sport ir pieejams mazumtirdzniecībā astoņos dizaina veidos.
  • Drošība, ergonomiskums un komforts – pareizais ceļš sākt ar RECARO.
  • Muguras līmenis maināms. Ar mīkstu polsterējumu galvas un plecu daļā. Ērts rokturis sēdekļa pārnēsāšanai. Galvas balsta augstums maināms. Autokrēsliņs stiprināms automašīnā ar a/m drošības siksnām. Mazuļiem no 9-18kg paredzētas piecu punktu drošības jostas, kuru augstums pielāgojams mazuļa augumam un papildus ieliktnis/polsteris sēžamdaļā. No 15-36kg ieliktnis/ polsteris kā arī piecu punktu drošības jostas tiek noņemtas un mazulis autokrēslā tiek sprādzēts ar automašīnas drošības siksnām.

 

Atsauksmes

Vēl nav neviena šīs preces apskata.

Home 2Jaunākās ziņas

 

26010445

Pasūtīt pa tālruni
 

Darba laiks

Pirmdiena - Piektdiena: 10.00 - 18.00
 

Bezmaksas piegāde

pirkumiem virs 300 EUR
 

Preču atgriešana

14 dienu laikā pēc piegādes

Offcanvas Menu