Iepirkumu grozs 0 (items) Total 0,00 €
 x 

Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs

Uzdot jautājumu par preci

Cybex Aton 4 - Black Beauty

Pieejamība nav mūsu noliktavā, iespējams pasūtīt

179,00 €
Piegādes laiks:
7d.gifATON 4 ZĪDAIŅU AUTOKRĒSLIŅŠ

Veiksmīgs ceturtās paaudzes zīdaiņu autokrēsliņš

Sekojot saviem priekštečiem, piem., godalgotajam Aton 2, Stiftung Warentest bērnu autokrēsliņu testa 06/2012 uzvarētājs grupā 0+, Aton 4 papildina ar funkcijām veiksmīgo Aton sēriju.

  • Integrēta autokrēsliņa augstuma regulēšana lēzenai un ideālai guļus pozīcijai
  • 8 pozīcijās augstumā regulējams galvas balsts kopā ar integrētu drošības jostu sistēmu
  • Lineārā Sānu sadursmes aizsardzības sistēma (L.S.P. System)
  • Integrēts salokāms XXL izmēra jumtiņš ar saules aizsardzību UVP50+

Unikālās drošības funkcijas, piem., augstumā regulējamais galvas balsts ar integrētām drošības jostām, kas lieliski uzlabo enerģiju absorbējošā korpusa drošību sadursmē kombinācijā ar sadursmes testos pierādīto L.S.P Sistēmu un jaunās komforta funkcijas, piem., milzīgais XXL izmēra jumtiņš, padara par perfektu zīdaiņa autokrēsliņu priekšlaicīgi dzimušiem zīdaiņiem un ļoti maziem jaundzimušajiem Jaunā funkcija nodrošina ideālu sēdēšanas leņķi, un mazā bērna galva, kakls un krūškurvis guļ perfekti lēzeni. Tādējādi nosmakšanas risks galvai krītot uz priekšu ir ievērojami samazināts. Zīdaiņu autokrēsliņu var nostiprināt ar drošības jostu vai arī izvēlēties kādu no mūsu bāzēm vieglākai uzstādīšanai.

 

AUGSTUMĀ REGULĒJAMS GALVAS BALSTS (8 POZĪCIJAS)

Vienkārša lietošana un perfekta aizsardzība, kas aug kopā ar bērnu

8 pozīcijās regulējamais galvas balsts ar integrētām drosības jostā ir vēl viens aspekts zīdaiņa autokrēsliņa optimālai sānu sadursmes aizsardzībai.

Drošības siksnas regulējas automātiski atkarībā no galvas balsta augstumu, atstājot jostu piņķerēšanos pagātnē. Y-formas drošības jostas pierādījušas sevi kā ļoti efektīvas un tās ir ērts drošības risinājums, it īpaši ļoti maziem bērniem. Mīksto sēdekļa ieliktni, kurš piestiprināts pie galvas balsta, var izmantot, lai regulētu augstumu mazuļa iegurnim.

L.S.P. SISTĒMA

Lineārā sānu sadursmes aizsrdzība

Lineārā sānu sadursmes aizsrdzība (L.S.P. System) kombinācijā ar enerģijas absorbējošo korpusu absorbē sānu trieciena spēku.

Pats pirmais trieciena spēks tiek novadīts uz Lineāro sānu sadursmes aizsrdzību un tās pagarinātajiem sānu aizsargiem un tālāk tiek absorbēts ar autokrēsliņa elastīgās struktūras materiāliem. Zīdaiņa autokrēsliņa elastīgie materiāli un to struktūra absorbē trieciena spēku un aizvada to prom no bērna.

INTEGRĒTA AUTOKRĒSLIŅA AUGSTUMA REGULĒŠANA

Lai padarītu autokrēsliņa korpusu tik lēzenu un plašu, cik iespējams

Kakla muskuļi un refleksi priekšlaicīgi dzimušiem un ļoti maziem bērniem ir nepilnīgi, un pastāv liels risks, galvas krišanai uz priekšu, kas var novest pie nopietnām elpošanas problēmām un pat nosmakšanas.

Strādājot ciešā sadarbībā ar Vācijas ārstiem un vecmātēm, tika veikti daudzi testi, lai noteiktu ideālu sēdēšanas leņķi zīdaiņiem. Tika izstrādāta jauna funkcija, kas nodrošina lēzenāķo iespējamo guļus stāvokli. Tādējādi tiek ievērojami samazināts nosmakšanas risks. Regulēšanas mehānisms piedāvā arī lielākiem bērniem vairāk vietas un komfortu.

CYBEX CEĻOŠANAS SISTĒMA

vietas taupošs ceļošanas risinājums

CYBEX autokrēsliņus var viegli bez piepūles pārvērst ceļošanas sistēmā kopā ar Cybex vai kādu citu zīmolu pastaigu ratiem.

 

Izmantojot vienkāršus adapterus, visus CYBEX bērnu autokrēsliņus var viegli pārvēst praktiskā ceļošanas sistēmā kopā ar CYBEX Callisto, Onyx vai Topaz pastaigu ratiem. Autokrēsliņi ir saderīgi arī ar citu zīmolu ratiem, tai skaitā, Bugaboo, Baby Jogger, Mamas&Papas utt. Tādējādi CYBEX nodrošina vieglu, elastīgu un vietas taupošu ceļošanas risinājumu pilsētas dzīvei vai atrodoties ceļā. Vecākiem tiek piedāvāts jauns mobilitātes aspekts.

 

 

 

 

Atsauksmes

Vēl nav neviena šīs preces apskata.

Home 2Jaunākās ziņas

 

26010445

Pasūtīt pa tālruni
 

Darba laiks

Pirmdiena - Piektdiena: 10.00 - 18.00
 

Bezmaksas piegāde

pirkumiem virs 300 EUR
 

Preču atgriešana

14 dienu laikā pēc piegādes

Offcanvas Menu